میلان تجربه ای نو در آشپزخانه

آخرین بروزرسانی 11:23:30 1394/11/26
گروه تولیدی صنعتی میلان

زمانیکه می خواهید دگرگونی ایجاد کنید بعضی از لایه های سخت وجودتان مقاومت می کنند،باید به آرامی دست به خانه تکانی اندیشه ها زد.ما با آگاهی نخستین گام را برای تغییر برداشته ایم و می دانیم که دگرگونی قانون طبیعی زندگی است.

برای گروه تولیدی صنعتی میلان بن بست معنا ندارد زیرا یا راهی خواهیم یافت یاراهی خواهیم ساخت و ایمان داریم که شما شایسته آن هستید و مطمئنیم که حق شماست که از یک کیفیت خوب و مطلوب بهره مند باشید.

گروه تولیدی صنعتی میلان با افتخار اعلام میدارد با پرهیز از جملاتی مانند محصول مشترک ایران و اسپانیا یاایران و ایتالیا ،کلیه قطعات به استثناء ترموکوپل که متعلق به شرکت اسپانیا می باشد در ایران تولید شده و دارای ضمانت با خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشد .

محصولات میلان با طراحی فنی و مهندسی و زیبایی و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا آشپزخانه ای در خور خانوار ایرانی برای شما به ارمغان می آورد.
تلفن:36423625-021
آدرس: تهران - جاده خاوران-بعد از پلیس راه شریف آباد-شهرک صنعتی عباس آباد-بلوار ابن سینا-خیابان درنا-انتهای کوی سوم- پلاک۱۴۲۸/۲
مشاهده سایت آگهی دهنده آگهی ویژه 3 محبوبیت 941 بازدیدها
ارسال به :
نام شما :
ایمیل یا تلفن :
توضیحات:
کد امنیتی :
تصویر امنیتی :
باعرض پوزش از حضور شما کاربرگرامی متاسفانه آگهی دهنده مکان خود را برروی نقشه مشخص ننموده است.
آگهی های لوازم جانبی آشپزخانه

میلان تجربه ای نو در آشپزخانه

گروه تولیدی صنعتی میلانزمانیکه می خواهید دگرگونی ایجاد کنید بعضی از لایه های سخت وجودتان مقاومت می کنند،باید به آرامی دست به خانه تکانی اندیشه ها زد.ما با آگاهی نخستین گام را برای تغییر برداشته ایم و می دانیم که دگرگونی قانون طبیعی زندگی است.برای گروه تولیدی صنعتی میلان بن بست معنا ندارد زیرا یا راهی خواهیم یافت یاراهی خواهیم ساخت و ایمان داریم که شما شایسته آن هستید و مطمئنیم که حق شماست که از یک کیفیت خوب و مطلوب بهره مند باشید.گر...

آخرین بروزرسانی 11:23:30 1394/11/26 3 محبوبیت 941 بازدیدها مشاهده آگهی