نصب و اجرای انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ

آخرین بروزرسانی 15:42:49 1394/06/28
بیش از ده سال سابقه نصب و اجرای انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و گیت های کنترل تردد، ما را بر آن ترغیب کرد تا یک برند تخصصی تولید کننده انواع در بازکن و گیت های اتوماتیک را در ایران ایجاد نماییم، و این برند را آرینا نام نهادیم .
دیدگاه ما در این روند جبران نواقص و مشکلاتی است که طی این سالها در بسیاری از سیستمهای وارداتی، کم و بیش مشاهده نمودیم. بنابراین خط مشی خود را بر پایه رقابت با محصولات وارداتی در زمینه: کیفیت، قیمت، امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، خدمات پس از فروش، ارائه خدمات واقعاً رایگان در دوره ضمانت، استفاده از مواد اولیه مرغوب و زیبایی محصول به لحاظ طراحی و شکل ظاهر قرار دادیم .
با توجه به حجم مصرف، به عنوان اولین محصول، دربازکن اتوماتیک دربهای لولایی (Swing gates) را جهت تولید انتخاب نمودیم که هم اکنون برای ارائه آماده گردیده است. برنامه ریزی ما بر اساس تولید بطور متوسط دو محصول جدید در سال صورت پذیرفته و امیدواریم با این برنامه بتوانیم سبد محصول خود را ظرف مدت کوتاهی تنوع بخشیم .
تلفن:021-76202169
آدرس: تهران -تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد خیابان زیبا، پلاک 46 واحد 13
مشاهده سایت آگهی دهنده آگهی ویژه 1 محبوبیت 1271 بازدیدها
ارسال به :
نام شما :
ایمیل یا تلفن :
توضیحات:
کد امنیتی :
تصویر امنیتی :
باعرض پوزش از حضور شما کاربرگرامی متاسفانه آگهی دهنده مکان خود را برروی نقشه مشخص ننموده است.
آگهی ها ویژه
آگهی های درب ورودی

نصب و اجرای انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ

بیش از ده سال سابقه نصب و اجرای انواع دربازکن اتوماتیک پارکینگ و گیت های کنترل تردد، ما را بر آن ترغیب کرد تا یک برند تخصصی تولید کننده انواع در بازکن و گیت های اتوماتیک را در ایران ایجاد نماییم، و این برند را آرینا نام نهادیم . دیدگاه ما در این روند جبران نواقص و مشکلاتی است که طی این سالها در بسیاری از سیستمهای وارداتی، کم و بیش مشاهده نمودیم. بنابراین خط مشی خود را بر پایه رقابت با محصولات وارداتی در زمینه: کیفیت، قیمت، امکانات و تجهیزات س...

آخرین بروزرسانی 15:42:49 1394/06/28 1 محبوبیت 1271 بازدیدها مشاهده آگهی